Bazar

NázevTypPopisCena bez DPH
THERA TRAINER tigo na DK s malou obrazovkou Léčebný pohybový přístroj

Aktivně pasivní léčebný pohybový přístroj na dolní končetiny s dotykovým displejem, držákem rukou, podpěrami lýtek a fixacemi nártů.

68 885 Kč Zobrazit detail
THERA TRAINER tigo DK s dotykovou obrazovkou Léčebný pohybový přístroj

Aktivně pasivní léčebný pohybový přístroj na dolní končetiny s dotykovým displejem, držákem rukou, podpěrami lýtek a fixacemi nártů.

86 135 Kč Zobrazit detail
ARTROMOT® K1 Klasik Motodlaha Artromot

Moderní motodlaha k plynulé pasivní pohybové rehabilitaci kolenního a kyčelního klubu s velmi jednoduchým dálkovým ovladačem. Vhodné k rehabilitaci po plastice ACL nebo po operaci TEP kolene či kyčle.

91 885 Kč Zobrazit detail
ARTROMOT® K1 Standard Motodlaha Artromot

Moderní motodlaha k plynulé pasivní pohybové rehabilitaci kolenního a kyčelního klubu řízena dálkovým ovladačem s programy. Motodlaha je vhodná k rehabilitaci po plastice předního zkříženého vazu ACL a po TEP kyčle či kolene.

91 885 Kč Zobrazit detail
Ortéza FLEX Ortéza

FLEX je pro kvalitní, sériově vyráběná, čtyřbodová kolenní ortéza.

8 990 Kč Zobrazit detail
Ortéza CTS Ortéza

Carbon Titan Standart je synonymem pro kvalitní, sériově vyráběnou, čtyřbodovou ortézu na koleno, jejíž funkčnost byla zkoušena, testována a podpořena vědeckými důkazy!

5 900 Kč Zobrazit detail
Ortéza CTS lite Ortéza

Carbon Titan Standart Lite je odlehčená verze kvalitní, sériově vyráběné, čtyřbodové ortézy na koleno, která se využívá v každodenním životě, jako také na rekreační a výkonnostní sport.

8 900 Kč Zobrazit detail
Ortéza CTS2 - MORPH Ortéza

Ortéza CTS2 MORPH je kvalitní, sériově vyráběná, čtyřbodová, sportovní ortéza na koleno. Vhodná zejména na motokros. Vhodné doplnit chráničem na koleno.

9 900 Kč Zobrazit detail
Ortéza FLEX Ortéza

Čtyřbodová, velmi málo použitá karbonová ortéza FLEX na pravé koleno od firmy OSSUR. Ortéza ve lehká, pevná a perfektně sedí na noze.

8 990 Kč Zobrazit detail
RT 300 FES Léčebný pohybový přístroj

Léčebný pohybový přístroj na dolní končetiny s funkční elektrickou stimulací svalů.

309 350 Kč Zobrazit detail